day-0
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję

Park Linowy Ju-Huuu


Adres: Wojska Polskiego 5, Jurata

Telefon: 604 080 443

Powołaj się na serwis:

Strona: http://www.ju-huu.pl
W portalu od: 30.04.2014 r.


Opis


Dla kogo Park Linowy Ju-huu!!! Park Linowy Ju-huu!!! to super zabawa dla każdego, jedynym kryterium jest wzrost powyżej 120 cm oraz posiadanie obuwia sportowego. Nie ma limitu wiekowego. Osoby niepełnoletnie mogą przejść Park tylko za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Bezpieczeństwo w Parku Linowym Ju-huu!!! Doświadczenie, umiejętności Instruktorów Parku oraz atestowany sprzęt gwarantują pełne bezpieczeństwo w czasie aktywnego odpoczynku. Profesjonalna obsługa parku składająca się z wykwalifikowanych Instruktorów Wspinaczki Skalnej, Polskiego Związku Alpinizmu oraz sposób asekuracji gwarantują Państwu bezpieczne doświadczanie ekstremalnych doznań. Uczestnik Parku otrzymuje atestowany sprzęt: uprząż, kask, rękawiczki. Zapoznaj się z regulaminem parku Ju-huu!!!

SKOK TARZANA
Ze Skoku Tarzana mogą korzystać osoby do 100 kg wagi. Skok Tarzana jest ekstremalną aktywnością do której korzystający z niej muszą posiadać odpowiedni poziom rozwoju zdolności motorycznych i dojrzałości emocjonalnej. Skok tarzana przeznaczony jest dla osób od 10 roku życia, chyba że instruktor postanowi inaczej (za jednoznaczną zgodą rodzica).

TARZANEK
Jest to trasa dla dzieci od ok 100 cm wzrostu, umieszczona ok 150 cm nad ziemią, wyposażona w system asekuracji, taki jak na pozostałych torach. Przed wejściem na tor dzieci wyposażane są w niezbędny sprzęt(uprząż zabezpieczająca, lonże asekuracyjne z karabinkami z automatycznym zamkiem oraz kask). Dzieci wraz z rodzicami przechodzą odpowiednie szkolenie, po którym mogą skorzystać z atrakcji parku.Tor „TARZANEK” składa się z 10 zróżnicowanych atrakcji tj. kładka, tyrolki, ścianka wspinaczkowa, itp.

Park czynny jest od 1 ipca do 30 sierpnia w godzinach 11.00 - 20.00 ZAPRASZAMY ;)

CENNIK
Tor ŁATWY: 30zł
Tor TRUDNY: 30zł
Tor EKSTREMALNY: 30zł
Tarzanek: 25zł
Skok TARZANA: 25zł
dopłata za instruktora tor ŁATWY i TRUDNY: 5zł
dopłata za instruktora tor EKSTREMALNY: 10zł

GaleriaLokalizacja obiektu Wojska Polskiego 5, JurataOpinie


4,6 Ocena klientów: Park Linowy Ju-Huuu
4,6 / 5 na podstawie 7 głosów

Lokalizacja: 4,6
Walory: 4,6
Parking: 4,6
Obsługa: 4,7
Cena: 4,6

Klienci polecają dla:

Oceń:

Lokalizacja
Walory
Parking
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Dodaj komentarz

Atrakcje turystyczne w okolicy Juraty
Atrakcje turystyczne Hel [~11 km]
Atrakcje turystyczne Jastarnia [~3 km]
Atrakcje turystyczne Kuźnica [~10 km]
Atrakcje turystyczne Chałupy [~16 km]