day-0
Korzystając ze strony akceptujesz Politykę cookies Akceptuję

Bar Mewa


Adres: Morska , Hel

Telefon: 506 195 585

Powołaj się na serwis:

W portalu od: 09.04.2015 r.


Opis


W samym centrum Helu, tuż przy deptaku oraz małej plaży znajduje się bar Mewa, z okien którego rozciąga się przepiękny widok na Zatokę Pucką.
Bar mieści się w niewielkim piętrowym budyneczku, a w okresie letnim posiada również zadaszony ogródek letni od strony plaży. Wystrój wnętrza nawiązuje do morskiego klimatu, na ścianach dominują grafiki przestawiające żaglowce, herby nadmorskich miast, węzły marynarskie. Również karta menu jest typowo nadmorska.
Polecamy spróbować przede wszystkim zupę rybną, bogatą i esencjonalną. Bardzo dobry okazał się również świeży dorsz z masłem i koperkiem oraz zapiekanka z dorsza, która została zajęła I miejsce w konkursie na danie z dorsza. Jeśli ktoś nie przepada za rybami może zamówić danie mięsne, na przykład grillowaną pierś z kurczaka. Porcje są naprawdę spore więc składając zamówienie warto uściślić jaką chcemy wielkość. Lokal jest bardzo przyjazny rodzinom z małymi dziećmi - zapewnia menu dziecięce, krzesełka do karmienia, przewijak oraz daje możliwość zagrzania mleka w mikrofalówce.

GaleriaLokalizacja obiektu Morska , HelOpinie


4,4 Ocena klientów: Bar Mewa
4,4 / 5 na podstawie 4 głosów

Jedzenie: 4,3
Napoje: 4,5
Atmosfera: 4,0
Czystość: 4,5
Obsługa: 4,5
Cena: 4,5

Klienci polecają dla:

Oceń:

Jedzenie
Napoje
Atmosfera
Czystość
Obsługa
Cena

Polecam dla:

Dodaj komentarz

Jedzenie w okolicy Helu
Jedzenie Jurata [~11 km]
Jedzenie Jastarnia [~14 km]
Jedzenie Kuźnica [~21 km]
Jedzenie Chałupy [~27 km]